Сайт вчителя інформатики
Григоренка Сергія Васильовича

» » Інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення інформатики у 2018-2019 навчальному році
Інформація
  • Переглядів: 15 628
  • Автор: admin
  • Дата: 17-07-2018, 16:45
17-07-2018, 16:45

Інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення інформатики у 2018-2019 навчальному році

Категорія: Новини сайту

Інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення інформатики у 2018-2019 навчальному році
Лист МОН України від 03.07.2018 № 1/9-415 «Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році», у якому уміщено інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році, розроблені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.

УВАГА!

Ви маєте право використовувати матеріали та комплекти уроків тільки для навчальних цілей і не маєте права на розповсюдження, продаж, а також використання матеріалів з сайту http://grigorenko-sv.pp.ua у інших комерційних цілях.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
  1. <
    Тетяна Васильченко

    3 жовтня 2018 21:40

    Інформація до коментаря
    • Група: Гости
    • Реєстрація: --
    • Статус:
    • Публікацій: 0
    • Коментарів: 0
    як скачати файли з Вашого сайту? Таймер на 2 місяці очікування.
    1. <
      admin

      4 жовтня 2018 07:35

      Інформація до коментаря
      • Група: Администраторы
      • Реєстрація: 30.11.2015
      • Статус: Користувач offline
      • Публікацій: 5380
      • Коментарів: 3028
      Доброго дня! Уроки відкриваються згідно календарного планування на поточний навчальний рік і їх досить, щоб підготуватися і успішно провести уроки!!!!
  2. <
    Каріна

    31 серпня 2018 18:54

    Інформація до коментаря
    • Група: Гости
    • Реєстрація: --
    • Статус:
    • Публікацій: 0
    • Коментарів: 0
    Давно користуюся Вашими матеріалами з сайту і за це велике спасибі!
    Але на даний момент неможу завантажити потрібні матеріали з Вашого сайту, незнаю чому?
    1. <
      admin

      1 вересня 2018 06:10

      Інформація до коментаря
      • Група: Администраторы
      • Реєстрація: 30.11.2015
      • Статус: Користувач offline
      • Публікацій: 5380
      • Коментарів: 3028
      Дякую! Якщо не завантажується, спробуйте інший браузер!!!
  3. <
    Сергій Тимчишин

    29 серпня 2018 17:46

    Інформація до коментаря
    • Група: Гости
    • Реєстрація: --
    • Статус:
    • Публікацій: 0
    • Коментарів: 0
    Два роки використовував матеріали Вашого сайту, за що дуже велике спасибі. Величезна економія часу на підготовку до уроків. Творчих здобутків Вам і Вашим учням і вдячності від колег!
    1. <
      admin

      30 серпня 2018 21:31