Сайт вчителя інформатики
Григоренка Сергія Васильовича

» » Календарно-тематичне планування. Інформатика 10 (11) клас. Рівень стандарту. Базовий рівень. 2018 рік
Інформація
  • Переглядів: 6 472
  • Автор: admin
  • Дата: 28-08-2018, 07:15
28-08-2018, 07:15

Календарно-тематичне планування. Інформатика 10 (11) клас. Рівень стандарту. Базовий рівень. 2018 рік

Категорія: Новини сайту

Календарно-тематичне планування. Інформатика 10 (11) клас. Рівень стандарту. Базовий рівень. 2018 рік
Календарно-тематичне планування уроків інформатики в 10(11) класі. Рівень стандарту. Базовий модуль. за новою навчальною програмою 2017 року, починаючи з 2018-2019 н.р.

УВАГА!

Ви маєте право використовувати матеріали та комплекти уроків тільки для навчальних цілей і не маєте права на розповсюдження, продаж, а також використання матеріалів з сайту http://grigorenko-sv.pp.ua у інших комерційних цілях.

Календарно-тематичне планування складене відповідно до:
- чинної програми, яка затверджена Наказом Міністерства освіти і науки України від 23.10.2017 № 1407;
- листа МОН України від 03.07.2018 № 1/9-415 «Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році».
- листа МОН України від 17.07.2013 № 1/9-497 «Про використання Інструктивно-методичних матеріалів з питань створення безпечних умов для роботи у кабінетах інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій загальноосвітніх навчальних закладів".
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
  1. <
    Ігор

    3 вересня 2018 10:19

    Інформація до коментаря
    • Група: Гости
    • Реєстрація: --
    • Статус:
    • Публікацій: 0
    • Коментарів: 0
    Цю "нерозривну структурну одиницю" можна ж доповнювати темами з вибіркових модулів. І не обов'язково вибірковий модуль давати цілком, можна окреми теми. Про це вказано в методичних вказівках.
    1. <
      admin

      3 вересня 2018 10:45

      Інформація до коментаря
      • Група: Администраторы
      • Реєстрація: 30.11.2015
      • Статус: Користувач offline
      • Публікацій: 5191
      • Коментарів: 2195
      Так, вірно!!!
  2. <
    Лена

    3 вересня 2018 09:23

    Інформація до коментаря
    • Група: Посетители
    • Реєстрація: 3.09.2018
    • Статус: Користувач offline
    • Публікацій: 0
    • Коментарів: 1
    Доброго дня, Сергій Васильович. Прошу Вашої допомоги. Адміністрація моєї школи прийняла рішення поділити порівну години між вибірково-обов’язковими предметами. Тобто у мене є 1,5 год. на тиждень Інформанти в 10 класі. Допоможіть будь-ласка розібратися з цими модулями. Я так розумію, що 1 год. піде на базовий модуль, а 0,5 год. на вибірковий модуль. А як правильно обрати вибірковий модуль? У нас в 10 класі Технологічний профіль. Це вливає на вибір модуля, якщо так, то який обрати? Дякую!
    1. <
      admin

      3 вересня 2018 09:53

      Інформація до коментаря
      • Група: Администраторы
      • Реєстрація: 30.11.2015
      • Статус: Користувач offline
      • Публікацій: 5191
      • Коментарів: 2195
      Доброго дня! Спочатку йде базовий модуль, це нерозривна структурна одиниця!!! А потім ви маєте право обрати любий вибірковий модуль!!!!
  3. <
    Користувач

    28 серпня 2018 21:32

    Інформація до коментаря
    • Група: Гости
    • Реєстрація: --
    • Статус:
    • Публікацій: 0
    • Коментарів: 0
    Доброго дня.Цікавить питання, як у планування включити вибіркові модулі? Після вичитки базового модуля чи паралельно ? Дякую!

    1. <
      admin

      1 вересня 2018 15:00