Сайт вчителя інформатики
Григоренка Сергія Васильовича

» » Календарно-тематичне планування. Інформатика 10 (11) клас. 2018 рік
Інформація
  • Переглядів: 5 661
  • Автор: admin
  • Дата: 5-09-2018, 08:00
5-09-2018, 08:00

Календарно-тематичне планування. Інформатика 10 (11) клас. 2018 рік

Категорія: Новини сайту

Календарно-тематичне планування. Інформатика 10 (11) клас.  2018 рік
Календарно-тематичне планування уроків інформатики в 10(11) класі. Вибіркові модулі. За новою навчальною програмою 2017 року, починаючи з 2018-2019 н.р.

Календарно-тематичне планування уроків інформатики в 10(11) класі. Рівень стандарту. Базовий модуль. (До підручника Н.В. Морзе)
Календарно-тематичне планування уроків інформатики в 10(11) класі. Рівень стандарту. Базовий модуль. (До підручника О.О. Бондаренко)
Календарно-тематичне планування уроків інформатики в 10(11) класі. Рівень стандарту. Профільний модуль. (До підручника В. Д. Руденко)


УВАГА!

Ви маєте право використовувати матеріали та комплекти уроків тільки для навчальних цілей і не маєте права на розповсюдження, продаж, а також використання матеріалів з сайту http://grigorenko-sv.pp.ua у інших комерційних цілях.

Календарно-тематичне планування уроків інформатики в 10(11) класі. Рівень стандарту. Базовий модуль. (До підручника Н.В. Морзе)


Календарно-тематичне планування уроків інформатики в 10(11) класі. Рівень стандарту. Базовий модуль. (До підручника О.О. Бондаренко)


"Календарно-тематичне планування уроків інформатики в 10(11) класі. Рівень стандарту. Профільний модуль. (До підручника В. Д. Руденко)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
  1. <
    Марина

    6 вересня 2018 21:27

    Інформація до коментаря
    • Група: Гости
    • Реєстрація: --
    • Статус:
    • Публікацій: 0
    • Коментарів: 0
    Дякую!

    P.S.підкажіть, будь ласка, я зареєструвалась на Вашому сайті, але не можу знайти "Вхід"...
    1. <
      admin

      7 вересня 2018 09:08

      Інформація до коментаря
      • Група: Администраторы
      • Реєстрація: 30.11.2015
      • Статус: Користувач offline
      • Публікацій: 5191
      • Коментарів: 2195
      Вибачте, реєстрація тимчасово не працює!!!
  2. <
    GURINUS

    6 вересня 2018 18:37

    Інформація до коментаря
    • Група: Гости
    • Реєстрація: --
    • Статус:
    • Публікацій: 0
    • Коментарів: 0
    Доюрого дня... Чи буде викладеня календарне планування для підручника Ривкінд?
    1. <
      admin

      6 вересня 2018 21:16

      Інформація до коментаря
      • Група: Администраторы
      • Реєстрація: 30.11.2015
      • Статус: Користувач offline
      • Публікацій: 5191
      • Коментарів: 2195
      Так, буде! Але трохи пізніше!!!
  3. <
    jjj

    5 вересня 2018 23:02